Veel verhuurders eisen een creditcard op naam van de bestuurder om de borg te blokkeren.
De eis van een creditcard laat aan de balie meer boekingen stranden dan bijna iets anders. Veel verhuurders accepteren geen debetkaart, omdat ze het eigen risico moeten blokkeren en dat met een debetkaart niet kan.
Gebruikelijk is: creditcard, op naam van de hoofdbestuurder, met voldoende limiet en vaak met reliëfdruk. Een kaart op naam van uw partner telt niet, ook al reist die mee.
Het hangt aan de borg: wie 800 € tot 1.500 € blokkeert, heeft een betaalmiddel nodig dat die blokkering toelaat. Vervalt het eigen risico, dan vervalt ook de reden.
Omdat we bij personenauto's geen borg vragen, kunt u met een debetkaart boeken en hebt u geen creditcard met hoge limiet nodig. We vragen alleen een geldig rijbewijs van een jaar oud, een identiteitsbewijs en een krediet- of debetkaart.
Verzekering zonder eigen risico, geen borg, onbeperkte kilometers en gratis annuleren tot 72 uur vooraf.
Nu boeken → →